Okresní soutěž ženy Turnov

26.06.2017 00:00

S družstvem žen jsme se vydali na zkušenou na Okresní soutěž a to do Turnova 25.6.2017. Osmi členné družstvo absolvovalo štafetu 4x100m dvakrát,první rozběh byl časově třetí nejrychlejší, ale kvůli špatné předávce byl pokus neplatný a ve druhém pokusu upadla proudnička, tak to nebylo úplně ono.

 100m překážek sčítalo se šest nejlepších časů a v součtu časů děvčata obsadila 3 místo.

  A na závěr požární útok, také dvakrát a opět ten lepší čas. První pokus byl na jistotu a s drobným problémem dokončen.Druhý pokus byl takřka perfektní , až na časomíru ,která se nezastavila a děvčata musela jít na třetí pokus až v závěru soutěže.

Únava,nervozita  ( v té době bojovala děvčata o 3 místo )  udělala své a třetí pokus se vůbec nepodařil a tak z toho bylo nakonec 6 místo.Holky se nemají za co stydět, teprve začínají a sbírají zkušenosti  mezi dospělými.Fotka uživatele SDH Ploukonice.

Okresní kolo soutěže v Požárním sportu Turnov 2017

Bakešová Eliška,Eršilová Kateřina,Hlůžová Hana,Koťátková Karolína,Nedvědová Nikola,Vildová Petra,Vytinová Lucie,Vytinová Radka,Vytinová Vendula

 

 

Zpět

Kontakt

SDH PLOUKONICE

© 2017Všechna práva vyhrazena SDH PLoukonice

Vytvořeno službou Webnode